Služby

Logo Diamond Club

Diamond
Club

Nezávazná konzultace

+420 607 749 778

info@diamond-club.cz

Diamond Club - Servis

Servis

Zajistíme profesionální opravu či úpravu vašeho diamantového šperku nebo starého diamantového prstenu či jiných zlatých šperků s drahokamy či zirkony. Revitalizace, předělání starého šperku na nový, zasazení vypadlých diamantů či drahokamů. Vše v běžných termínech dodání do 14 dnů nebo expresně! Zmenšujeme a zvětšujeme také platinové prsteny.

Diamond Club - Zakázková výroba

Zakázková výroba

Vyrobíme pro vás šperk na míru. Originální zlatý či stříbrný šperk Podle vašeho vlastního návrhu, nebo pro vás navrhneme design šperku ve spolupráci s profesionálním šperkařským designérem z Izraele.

Diamond Club - Obchod

Obchod

MALOOBCHOD

Nabízíme výběr z diamantů v investičních kvalitách a zakázkovou výrobu diamantových šperků a šperků s drahými kameny. Všechny diamanty prodávané společností Diamond Club mají transparentní původ, jsou opatřeny certifikátem nezávislé gemologické laboratoře a jsou zkontrolovány naším gemologem. Při prodeji diamantů se řídíme mezinárodním ceníkem RAPAPORT DIAMOND REPORT. Jsme registrovaným členem Rapaport Diamond Network.

 

  • investiční diamanty s mezinárodním certifikátem
  • drahé kameny – rubíny, safíry, topazy či smaragdy

VELKOOBCHOD

Diamond Club nabízí široký sortiment nezasazených broušených diamantů pro zlatníky a klenotníky v kvalitách SI1 – I1 od 0,01ct – 1,50ct.

Diamond Club - Poradenství

Poradenství

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného diamantu či šperku. Naše poradenské služby se zaměřují především na náročnou klientelu, která hledá spolehlivého gemologa k ohodnocení a certifikaci diamantu. Erika Lori je registrovanou obchodnicí na Diamantové burze v Ramat Ganu v Izraeli a spolupracuje přímo s DTC a Rio Tinto Sightholdry-společnostmi, které diamanty těží, brousí a dodávají na celosvětový trh.